| xxCocainexx a întrebat:

Cte note maxim pot avea la matematica(fara teza) daca am 4 ore pe saptamana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim? cate vrea profa... minim 5.
Eu cand am terminat a12a, regula era in felul urmator : numarul de ore de pe saptamana +1.

De ex eu aveam 2 ore de mate pe saptamana, deci media mea trebuia sa contina minim 3 note, in afara de teza. Nu exista un numar maxim de note.

9 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Regula este numarul de ora plus una, in cazul tau 5 note + teza iti trebuie ca sa treci clasa, daca ai mai multe nu e nici o problema profesoara poate sa iti pune note cat sa umple rubica daca ai mai putine de 5 e o problema
Bft

| neutrino a răspuns:

Nu exista numar maxim de note la o materie.

| MihaiGe a răspuns:

Maxim 10!
Bafta!

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Maxim cate incap in catalog, minim in mod normal este numarul de ora+ unu+teza dar daca vrea poate sa iti incheie media si cu 4 note, daca e vreunu dala al dracu cum am eu o scorpie la chimie...e cam naspa

| deea2sabau a răspuns:

Cate vrea profesoara ta laughing minim 3 max 7, asa ne-a zis dirigintawinking

| VioViorel1799 a răspuns:

Eu am 4 ore de matematica pe saptamana in clasa a VII-a.Profesorul ne pune intr-un semestru minim 8 note(fara teza), dar au fost situatii la mine in clasa unde s-a ajuns si la 12 note pe semestru(fara teza). Depinde, daca eu un profesor de asta, mai comunist happy, e mai exigent si cere mult si pune multe noote, dar daca e un profesor pana in 40 de ani, atunci nu o sa ai mai mult de 7-8 note.P.S.tonguerofesorul meu scrie foarte mic in catalog ca sa intre notele rolling on the floor

| madaaaaaaa a răspuns:

Maxim ai cate iti are loc minim 5happy

| icemary a răspuns:

Depinde de profă...