| AvalohAlyn a întrebat:

Cum este la postliceala de asistenți medicali generaliști? Se poate și fără bacalaureat? Este greu? Este frumos?
Dar la asistenți specializați deja de exemplu de radiologie a făcut cineva?
Ce v-a trebuit și cum aț rebuit sa va pregătiți pentru admitere? Ce contează cel mai mult im aceasta scoala? De exemplu ce materii contează cel mai mult.Inca ceva un depresiv anxios sub tratament are voie sa facă postliceala dacă scrie sub tratament pe adeverinta căci eu știam ca da acum nu știu adevărul.Pana la urma e vorba de scoala nu de locul de munca și trebuie sa fie egalitate de șanse.

1 răspuns:
| randomuser009 a răspuns:

La postliceala, nu iti tebuie diploma, in afara de liceu, greu nu este.(aia de terminare a claselor)