| NICKSOOO a întrebat:

De ce emisiunea "Te vreua langa mine " de la Kanal D nu mai ste moderata de Nicuklina Stoican, ci de Viorica din Clejanii; si de asemenea emisiunea " Draga mea prietena", tot de la Kanal D de ce nu mai este moderata de Gabriela Cristea Toader; o fi nascut? ca stiu ca acesta a fost motivul pentru care renuntase la "Nora pentru mama" in favoarea acestei emisiuni.

6 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Cui ii pasa?!?!?!

| BogdanS a răspuns:

Nu cred.Sunt afaceri si bani la mijloc. Daca nu s-au inteles imediat i-a dat cu flit.Dar poate sa fie si varianta cu nascutul.Dar mereu trebuie sa te gandesti la neintelegerile ce pot interveni intre ei.

| NICKSOOO explică (pentru BogdanS):

Da..doar ca mi se pare putin ciudat...Niculina prezinta de mult timp emisiunea asta si nu a avut probleme.iar tocmai acum sa aiba...

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Au fost date afara! Nu le-a convenit salariul! Mai ales in cazul Gabrielei!

| NICKSOOO explică (pentru ღCuteღKissesღ):

Pai pana acum tot acelasi salariu au avut si le-a convenit. Tu stii sau presupui? thinking

| ღCuteღKissesღ a răspuns (pentru NICKSOOO):

Asa scria in ziare!

Întrebări recente