| Costi312 a întrebat:

Salut,am si eu o întrebare, daca dau pe profilul bilingv unde ma voi putea angaja pe viitor?

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde de limbi si ce mai stii pe langa. Limbile straine nu sunt un skill in sine daca nu cumva vrei sa lucrezi la call center sau esti la nivelul de traducator. Limbile straine te ajuta sa iti faci treaba in mai multe limbi deci sa ai mai multe posibilitati de angajare. Si dupa cum am zis mai sus, conteaza si ce limbi stii, engleza stie toata lumea deci comeptitia va fi mare, daca inveti si o germana sau franceza o sa ai mai multe optiuni.