| federerdinamo a întrebat:

Buna!:*. am si eu o problema...pana acum o saptamana mama ma lasa pe afara seara pana la ore de genul 10:30 de cateva zile nu ma mai lasa chiar atat de mult si ma lasa gen ore 9:30.De unde aceasta schimbare avand in vedere ca eu nu am facut nimic. Spuneti-mi cum s o conving sa ma lase din noi pentru ca ma egzaspereaza pur si simplu (apropo am aproape 14 anibig grin). Si mai e o problema ma enervez ff repede... spuneti-mi va rog cum sa fac. funditalove struck

8 răspunsuri:
| SarcasticEnchanter a răspuns:

E nasol ca te enervezi ff repede; si eu ma enervez cam repede de la un timp si nu imi place deloc; nu pot sa iti spun de ce nu te mai lasa, dar e clar ca ei au aflat intre timp ceva ce tu nu stii; banuiesc ca e ceva destul de serios; cu ei ar trebui sa vb; si cred ca ar fi bine sa vb calm pentru ca nu te afli in pozitia care sa iti dea dreptul sa te enervezi; si vb aia: vb dulce mult aduce; chiar daca poate tot n-o sa te lase, macar vei sti motivul
happy

| Maya. a răspuns:

De unde vrei sa stim noi ce schimbare s`a produs cu mama ta, daca tu care estii fiica ei nu stii? Intreab`o si gata, si adevarul e ca a inceput sa se intunece mai devreme.sau poate a auzit ea ceva ce nu i`a convenit.

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Pai acceasi discutzie spune-i ei si vezi ce iti zice daca nu iti este de ajuns ins poate ca nu vrea sa te lase sa ajungi ""golan"" sa zic asa si te iubeste si nu vrea sa ti se intample ceva incearca si tu sa fi mai calm si sa accepti viata te rogg fundita?:-ss

| mdaria a răspuns:

Dacă vrei sa aflii cel mai bun raspuns si cel mai sincer, intreb-o pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok pai depinde acum daca umbli cu niste noi pr inseamna ca mama ta nu are o parere prea buna despre ei si nu te mai lsa asa mult afra...nu stiu contacteazama pe id diana_th67 ca sati pot explica mai multe pupbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate i`a venit si dumneaei mintea la cap ca ai doar 13 ani(ai zis aproape 14, deci 13) si nu`i ok sa stai pana aproape de ora 23, afara cand se intampla atatea in tara astahappy.

| Laviniaa a răspuns:

Cu siguranta nu ai facut tu ceva, ca altfel nu te mai lasa afara deloc. Esti micuta, nu te poate lasa tarziu afara, incearca sa aiba grija de tine.Asculto,sa nu regreti mai tarziu!

| DivinityBoy a răspuns:

Nu stiu poate pur si simplu isi fac griji pentru tinewinking