| UrsuletExpirat a întrebat:

Buna TPU vreau un cadou pentru fratele meu (are 15 ani ) mai mult de 30 de lei nu dau si datimi ai cadouri pt mama si tata tot 30 de lei bugetul (un cadou mamei unul tatei)
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Irinamujoperufe a răspuns:

Pentru mama ta ai putea sa-i iei un parfum dragalas, o crema de fata ceva mai buna, o esarfa
pentru tatal tau la fel un parfumel, sau un ceas mai ieftin daca poarta, o cravata
fratele tau, destul de complicat depinde ce-i place...un ceas mai simplu, o cana personalizata, un mouse pentru pc in forma de masina, ceva jocuri pentru calculator

acum depinde de gusturile fiecaruia

1 răspuns:
| Kenya a răspuns:

Cu 30 de lei nu prea ai ce.