| Katalinnaa a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii/barbatii care jignesc dupa ce sunt refuzati in privinta unei relatii?

10 răspunsuri:
| didi12 a răspuns:

O parere foarte proasta.Baietii care fac acest lucru, nu merita nici o atentie.Si prin acest fapt, dovedesc cat de imaturi pot fi.

| Cătălina a răspuns:

Pentru ca orgoliul lor masculin nu poarte suporta un asemenea refuz si atunci devin razbunatori.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Nupot sa accepte un NU, si asa incearca ei sa para "duri". mda. nici eu nu cred ca le prea reuseste. oh go on

| neutrino a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am si fata de persoanele care pun intrebari prostesti.

| eurynomus a răspuns:

Tzarani cu 4 clase

| ShadowGhost a răspuns:

Sunt gelosi ca au fost refuzati pentru ca:
1.ai pe cineva deja
2.iti place de cineva.
3.nu iti place de el si e normal sa il refuzi.
sau in cazul lor sunt prost crescuti.Sincer,nu mi s-a intamplat niciodata, toti au zis a ok si scuze, nu au inceput sa faca ca naiba, ca daca ar fi facut eu una i-as fi pocnit.happy

| Andradutsa a răspuns:

Acei baieti sunt niste frustrati happy atat pot spune happy

| anonimul325360 a răspuns:

Sunt niste retaarzi

| Darla2007 a răspuns:

Sunt niste frustrati. Sunt genul de barbati care nu respecta fata si o privesc doar prin prisma a ceea ce ar putea primi de la ea. Si daca fata ar fi acceptat sa fie intr-o relatie, respectivul tot ar fi jignit-o atunci cand nu ar face tot ce vrea el pentru simplul motiv ca asa functioneaza el

| 789456123 a răspuns:

Nu ii lua in seama te jignesc scrie spune-le ca tu esti o fata care e luata in seama si nu poti sa iti pierzi pretiosul timnp cu un tantalau
dar daca sa raspund la intrebarea ta baietii care jignesc nu au viitor trebuie sa se gindeasca ca niste fiinte rafinate ca noi nu pot fi jignite niciodata si nu uita ca baiatul care te-a jignit nu te respecta si nu te va respecta eu personal nu trag atentie la asa prosti
sper ca te-am ajutat