| Deeiutss a întrebat:

Sal TPU:*:* Am si eu o problema.Deci am un prieten.adica un fost prieten(nu iubit) caruia i-am cam gresit.(nu cel de acum 2-3 intrebari)si vreau sa fim iar prieteni dar el e foarte incapatanat si nici nu vrea sa ma asculte angry credeti ca mesajul asta va rezolva cv? : N-am stiut sa te pretuiesc si acum ma tem ca e prea tarziu… pentru a mai repara ceva… Desi sufletul meu spera ca ma vei ierta…Am gresit.recunosc si imi pare foarte rau.Stiu ca inainte m-am comportat foarte rau cu tine. dar abia acum am realizat.si stiu ca no sa vrei sa ma asculti asa ca tiam lasat un mesaj.Asa ca te rog mult sa ma ierti...nu pot suporta gandul ca esti suparat pe mine. PS: sau ce alte metode as avea sa-l fac sa ma asculte? Fundaa (scuze daca am gresit categoria)

Răspuns Câştigător
| Coral7 a răspuns:

Deci tu zici ca nu-i un fost iubit. bine, e un fost prieten ( presupun ca un prieten foare bun la ce cuvinte frumoase i-ai ales ) ok. pai ce ai zis tu e foarte bine. dar ai putea sa scoti unele cuvinte care par km sropoase. iti zic din propria experienta cu prietenul meu cel mai bun. pentru ca si eu i-am dat cv asemanator si dupa aia m-a crezut o disperata. dar nu e asa. daca el chiar tine si a tinut la tine ( ca la o prietena, poate chiar mai mult ) o sa te ierte. tot ce ai zis acolo e bine si f frumos. da-i mesaju asta si fa-l sa te asculte. multa bafta! FUNDA? big grin

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Să ştii că e drăguţ mesajul, dar poate ar fi potrivit să eviţi expresiile de genul "sufletul meu îşi doreşte.". În rest, este foarte ok. De asemenea, nu uita sā menţionezi cā nu se va mai repeta.
Sincer, cred cā toatā lumea meritā o a doua şansā. Baftā!

| IoOp22 a răspuns:

Cam siropos pentru un prieten numa