| Frugo a întrebat:

Salut, cum este pupat pe obraz? adica intre o fata si un baiat. o pupi tu ca baiat pe un obraz si ea te pupa pe celalalt? o pupi pe ambii obraji?.

Funda

7 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Pe un singur obraz.E mai dragut(daca sunteti intr-o relatie, e ok).
Pe ambii obraji, hm, de obicei doar atunci cand va intalniti ori va luati la revedere, desi e mai mult o interactiune intre obraji decat un "pupat".

| RAY a răspuns:

Depinde de tariful fetei daca include pupatul pe ambii obrajori, poate include mai multe

| Felys a răspuns:

Depinde de relatia dintre voi, daca este mai profunda, o pupi tu pe ambii obraji daca insa e de rudenie sau amici vechi care v-ati intalnit intamplator nici macar nu trebuie sa atinga gura cuiva, doar se mimeaza un pupic pe obraz, dar in realitate se ating doar obrajii foarte vag

| Danysan a răspuns:

Depinde cat de receptiva e la sarut. Daca si ea da semne ca vrea sa o pupi pe obraz e indicat ca tu baitu sa faci asta primul si pe ambii obraji bineintels. Daca vezi ca nu prea e ok cu pupatul o pupi asa din treacat pe un obraz si iti vezi de ale tale.Dar categoric normal se pupua pe ambii obraji.

| drogh a răspuns:

Parerea mea este ca baiatul ar trebui s-o faca pe ambii obraji. Cum se va intampla asta? Atunci cand esti aproape de ea si dezbateti un subiect. Ce va avea loc dupa asta? Depinde ce esti cu ea! Daca e doar o simpla amica, ea va reactiona tot la fel, insa daca e iubita ta, probabil n-o sa-i placa, iar daca nu prea te considera cine stie ce...s-ar putea sa se lase rau!

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Eu zic ca baiatul trebuie sa faca asta si pe ambii obraji. Dar daca ai iubita, daca e doar prietena cu tine, s-ar putea sa-ti traga vreo palma rolling on the floor
Deci pe ambii obraji si daca esti in graba, numai pe unul.

Succes!

| Kryss13 a răspuns:

Pe ambii obraji happy dar poti si pe unu
happy