| zaratu a întrebat:

Stiu ca v-am innebunit cu intrebarile mele de doi bani, dar vrea sa va spun ca am o viata de bani dar nici de nu este.Nu spun parinti ma iubesc imi ofera tot aceea ce vreau.Dar as vrea as ma descarc cuiva tot ce am pe suflet.
Eu sufar de un sidrom din nastere care se numeste neurofibromatoza recklinghausen din acesta cauza toti isi bat joc de mine.M-am inchis foarte mult in mine si sunt perioade cand vreau sa imi pun capat vietii si nu vreau sa mai aud lasa ca treci tu peste asta as vrea niste sfaturi din inima si suflet.Va doresc multa sanatate si fericire

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Musique a răspuns:

Sunt atâția oameni care s-au născut cu probleme.
Sunt atâția oameni care s-au întrebat pentru ce dumnezeu să mai stea printre toți ăștia ce nu înțeleg cât e de greu.
Sunt atâția oameni care au căzut în depresie.
Sunt atâția oameni care nu mai speră.

Sunt atât de puțini cei ce se ridică, se îmbărbătează, trec peste și reușesc să zâmbească.
Și mie mi-a fost greu, dar după fazele alea nașpa, au venit și zile bune.Asta e tot ce-ți doresc și ție.
O zi minunată!
Baftă!