| bibiteo2013 a întrebat:

stiti cumva daca serialul violetta va avea sezonul 3?

Răspuns Câştigător
| busvictoria a răspuns:

Da cred ca va avea si sezonul 4, mi-a zis o fata care a plecat vara asta in Spania ca acolo este sezonul 3 si ca in septembrie in Spania va fi sezonul 4 la noi probabil va fi mai tarziu. happy

| FranComello a răspuns (pentru busvictoria):

Suntem in mai 2014 si in argentina (tara ORIGINALA) nu a aparut. Am fost si eu vara 2013 tot in Spania si nici nu era terminat sezonul 1 atunci! Ei sunt cu doar o luna in fata noastra! Deci fata aia care ti-a spus asta mintea de crapa pietrele... -_-

10 răspunsuri:
| AntoniaOrman a răspuns:

Da,va avea chiar 6. happy

| alexutza02matza a răspuns:

Da... cu siguranta Violetta va avea si sezonul 3, deoarece serialul va avea chiar 6 sezoane, la finalul ultimului Violetta casatorindu-se cu Leon. Sa stii ca in sezonul 3 va reveni Tomas. Si vor mai aparea niste personaje noi, unul fiind jucat de catre Selena Gomez, iar altul, este posibil, de Demi Lovato... sper ca ti-am fost de ajutor!

| David_Rus_1994 a răspuns:

Cred ca da

| deeafrumusica a răspuns:

Din ce sa inteles da va ezista sezonul3 pentru ca copiilor le place violetta vio va ramane cu leon si se intoarce tomas dar vio tot cu leon va fi dar sezonul 3 nu va avea multe episoade

| Ana92001 a răspuns:

PAI CRED CA VA EXISTA SEZONUL 3.VESTI BUNE DAR SI PROASTE. Cred ca Tomas va reveni din sez.3...dar in sez.3 Violetta se va retrage din industrie.creeed...

| tputpu a răspuns (pentru Ana92001):

Ar fi super tare daca sar intoarce Pablo Espinosa ( Thomas ). eu nu cred ca a fost dat afara din serial ca s-a drogat. Dar de ce Martina Stossell ( Violetta ) se retrage din industrie?

| kariny06 a răspuns (pentru Ana92001):

Violetta este personaju` principal. Fara ea nu prea ar mai avea rost filmu`. Deci.winking

| Jo_Dyenutza_Dya_1992 a răspuns:

Da, va avea 6 sezoane si la sfarsitul sezonului sase, Leon o va cere de sotie pe Vilu sie a va accepta. http://31.media.tumblr.com/......o1_250.gif uite aici momentul ( e din film ).:)

| FranComello a răspuns (pentru Jo_Dyenutza_Dya_1992):

NU! Asta e un moment din VIOLETTA IN CONCERT!