| anonim_4396 a întrebat:

Care este actorul vostru preferat si care sunt filmele care va plac cel mai mult de la el?

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mel Gibson, Braveheart. Charles Bronson, cam orice porcarie in care a jucat. Pentru ca... Charles Bronson. Si sa nu uitam de Christopher Lee. Pentru ca... Charlemagne - pour les conoisseurs.winking

| Florentina9210 a răspuns:

Ian Somerhalder. Si seriall preferat a fost TVD.

| Sociopat a răspuns:

Edward Norton
Cel mai mult imi plac "Primal Fear" si "American History X"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert Downey Jr. - Sherlook Holmes 1 si 2

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa te uiti si la The Judge din 2014. a jucat excelent, o drama foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Milla Jovovich in Resident Evil. Miscarile cinematice si cascadoriile aparte in lupta cu zombie...toata tehnica. N-am cuvinte. Daca nu era ea toata seria de filme era o nulitate după mine. Plus ca ii sta asa sexy in rochia aia rosie sau chiar si in costumul Umbrella. Febletea mea.
http://www.youtube.com/watch?v=qPg0UMiMoTE

Si ar mai fi
Robin Williams in aproape orice film. Păcat ca in ultima vreme a fost asa in declin. Cand am văzut ultimele lui filme apărute m-a cam întristat cat de întâmplător si ironic ii preziceau lipsa poftei de viata sau un sfarsit care e aproape. Night at The Museum si filmul ala cu Mila Kunis - The angriest man in Brooklyn.
Era un actor care îmi ajungea la suflet. :)

Ar mai fi Jonathan Banks in Breaking Bad si Better Call Saul. Inteligent, intelept, vigilent personaj in acest Mike Ehrmantraut. Pentru mine are un convoi de replici care si nimeresc la fix in viata personala cu persoane care mi-au tradat încrederea. Oricum, un asemenea personaj e bine pus in valoare prin cel mai bun actor al serialelor menționate dupa parerea mea.

http://m.youtube.com/watch?v=a6R5yBL1LSI
de pe la 2:40 mai ales
Most bad-ass scene aici: http://m.youtube.com/watch?v=jS6kAKj8R9o

Mai revin mai târziu daca e. Acum scriu de pe telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Continuare.
Deci la Robin Williams filmul asa cel mai cel care m-a marcat inca din copilarie mai ales ca parintii mei se certau deseori:
Mrs. Doubtfire
https://www.youtube.com/watch?v=1Kuz3zve4LE
De la minutul 2:10. Aproape de fiecare data imi stoarce niste lacrimi. Mesajul e foarte adevarat si jocul actoricesc e atat de bun incat uiti ca e un barbat Robin Williams, chiar crezi ca exista babeta aia dadaca. Goood...ce har avea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Morgan Freeman-"The shawshank redemption", "Se7en".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa te uiti si la Kiss the Girls si Along Came A Spider daca tot iti place de Freeman.