| sweetys a întrebat:

Cu tot riscul. Stiti filme care sa prezinte viata unui cuplu sau a unor persoane gay si sa aiba subtitrare in romana? M-am uitat pe Youtube, dar majoritatea sunt in alta limba decat engleza si imi e destul de greu sa le gasesc, iar ce am gasit mi-a fost greu sa urmaresc cu subtitrarea in engleza. Nu ma intrebati de ce vreau sa vad. Probabil m-am saturat de povestile clasice cu ea si el.

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Brokeback mountain
A frozen flower
Dallas buyers club
Alexander

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Blue is the warmest color.

| mi25 a răspuns (pentru supadeceapa):

Flmul este lessby, nu gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,
A star is born
love simon
thirteen reasons why
Bohemian Rhapsody despre pârtaru de freddie mercury

Nici nu trebuie sa vezi un film sa iti dai seama ce viata au. Ca in film va fi promovata chestia asta, cu lgbt. Dar nu e asa, sunt niste oameni mizerabili in viata de zi cu zi, cei mai multi dintre ei happy
Nu vor procrea nici o data, si nu vor avea nici un scop pe acest pamant. happy
In film nu vei vedea asta, ca ei fac propaganda lgbt maxim, e plin la hollywood de poponari si oameni cu serioase deviatii sexuale happy e normal sa se promoveze this *** happy

| Blckwtrprk a răspuns:

The Way He Looks
Love, Simon
Alex Strangelove