| teo530 a întrebat:

Cui ii mai place desenul ala nou de pe DISNEY CHANNEL 11 e misto rau vreau parerile voastre si argumentati spuneti-mi parerea despre fiecare personaj dau funda celui mai detalit raspuns

Răspuns Câştigător
| WangLouis a răspuns:

Uuu...si mie imi place mult. Ma bucur ca se difuseaza chiar acum cand a inceput vacanta, daca se dadea inainte nu aveam timp din cauza scolii.
Pai, din prima cand a inceput, am avut asa o atractie fata de Felipe, prietenul lui Gabo, inca imi pare rau ca nu a fost si el repartizat. Gabo mi se pare ok, ca de obicei trebuie sa existe un personaj pozitiv, foarte bun in ceea ce face si unul negativ la fel de bun in domeniu. Lorenzo, imi place la el faptul ca e competitiv si frumoswinking, in rest si celelalte personaje mi se par ok, toate respecta "clasicismul" sa spun asa, adica in toate serialele de genul, exista personaje de acelasi gen, ma rog.

| teo530 explică (pentru WangLouis):

Scuze ca durat atât să te aleg câștigător dar mi-am abandonat contul și acum l-am reluat

| WangLouis a răspuns (pentru teo530):

Nu-i nimic, happy... oricum m-ai surprins plăcut. Și uitasem de acest răspuns, nici de acest desene nu prea imi adusesem aminte... happy
Ma uitam cu fratele meu si dupa il bateam la cap sa ma invete si pe mine fotbal...si el era" de ce vrei? ...esti fata, nu trebuie sa stii fotbal!". happy laughing.și da, mi-am adus aminte de niște lucruri super drăguțe. Merci mult! happy

| teo530 explică (pentru WangLouis):

Cu plăcere și tu ai răspuns foarte frumos și detaliat despre personaje.Chiar mi-a folosit ca eu nu știam la ce să mă aștept de la acest desen.

| WangLouis a răspuns (pentru teo530):

Ma bucur mult atunci! happy