| Uratu140 a întrebat:

Imi dati si mie un site in care sa ma uit la tehnici esentiale de supravietuire urbana. FUNDA

Răspuns Câştigător
| barosanuHD99 a răspuns:

Pai uitate si tu pe Discovery de la ora 15:00 pana la ora 17:00 sau intra pe google si scrie ultimate survival si dai pe a doua sau a treia

| Uratu140 explică (pentru barosanuHD99):

In fiecare zi incepe?

| barosanuHD99 a răspuns (pentru Uratu140):

Ma uitate pe dyscovery de la 5 la 7 chiar acum este fa cum vrei te p[oti uita la TV sau pe sitehttp://filmeonlinesubs.wordpress.com/......subtitrat/

| barosanuHD99 a răspuns (pentru barosanuHD99):

Mersi

16 răspunsuri:
| Decebalul a răspuns:

Incearca pe vplay.

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Scris pe google si iti da, asa an facut si eu si mi-o dat ce episod am vrut eu numai sper sa ai rabdare sa cauti

| SasuskeTaka1000 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi carte - Cartea Baietilor cum sa supravetuiesti oriunde si oricand(sunt si lucruri haotice dar mai mult normale). Bafta!

| Uratu140 explică (pentru SasuskeTaka1000):

Asa se numeste cartea?"Cartea Baietilor Cum sa SUPRAVIETUIESTI?happy

| SasuskeTaka1000 a răspuns (pentru Uratu140):

Se numeste : Cartea Baietilor cum sa supravetuiesti oriunde si oricand

| Uratu140 explică (pentru SasuskeTaka1000):

Mersi

| SasuskeTaka1000 a răspuns (pentru Uratu140):

Esti fan Naruto?

| barosanuHD99 a răspuns (pentru SasuskeTaka1000):

Da ma is mare fan Naruto

| Uratu140 explică (pentru SasuskeTaka1000):

Normal nu pierd niciun episod, nu se vede dupa poza mea

| LordBolton a răspuns (pentru Uratu140):

Da o am si eu si este tare

| SasuskeTaka1000 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi cartea - Cartea Baietilor cum sa supravietuiesti oriunde si oricand ( sunt si lucruri haotice dar mai mult normale). Bafta!

| xux22 a răspuns:

Youtube sau intra pe saitul officaial al lor www.discovery.com si gasesti