| Casiiiii a întrebat:

Care este actorul (actrita) vostru (voastra) preferat(a)? Imi puteti da si niste filme cu el(ea)?
Funda!

3 răspunsuri:
| strikker a răspuns:

Salut
Nu pot sa zic ca am un actor preferat dar consider ca un actor bun este Jason Statham. Uite si niste filme cu el:
-Curierul (1, 2,3)
-Safe
-Expendabels(1,2)
-Legea strazii( Nu este chiar un film cu multa actiune)
-Parker
-The killer elite
-Mecanicul
P.S Am vazut toate aceste filme.

| Casiiiii explică (pentru strikker):

Multumesc... O sa incerc sa ma uit, desi eu nu prea prefer acest gen de actor si filme( eu prefer Andrew Garfield, Robert Pattinson si filme precum The Amazing Spider-Man sau Twilight). Ca si tine nu pot zice ca as avea actori preferati... Imi plac si actori care au jucat in filme de actiune; ex: Johnny Depp. Am sa incerc sa le vizionezwinking!

| ElleAhx a răspuns:

Nu am o actrita preferata, dar am mai multi actori:
Johnny Depp: Pirates of the Caribbean, From hell, Sweeney Todd, The tourist, Alice in wonderland
Hugh Jackman: X-men (toate filmele), The Wolverine, Prisoners, Van Helsing
Brad Pitt: The curious case of Benjamin Button, Troy (daca nu l-ai vazut trebuie neaparat sa il vezi), Se7en (la fel si acesta laughing ), World war z.
Si desigur mai am si alti actori care mi-au placut doar in anumite roluri (ex: Paul Walker in Fast & Furious, Shia LaBeouf in Transformers, Bruce Willis in The fifth element etc.)