| Cristi102118 a întrebat:

Salut, cum pot vedea episoade vechi din looney tunes in romana?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Doar daca le gasesti uplodate undeva unde sa fie si titrate in limba romana
desi mie mai faine mi-ar parea in limba lor originalawinking

| AdrianaBacescu a răspuns (pentru Simpatic):

Erai fan Looney Tunes?

| Simpatic a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Da, mi-au placut

| AdrianaBacescu a răspuns (pentru Simpatic):

Ai prins TCM dublat in poloneza?

| LisaJulie a răspuns:

Sunt din ce în ce mai puține site-uri unde poți sa le vezi dar încă mai exista site-uri ca Mustață sau Doza Animata! Erau în trecut multe site-uri dar cred ca au fost atacate de cei cu drepturi de autor

| Simpatic a răspuns (pentru LisaJulie):

Corect, nici nu ar trebui sa aiba voie cineva pe o platforma precum Youtube (care este una respectabila nu niste siteuri obscure cu servere 'exotice') sa urce continut "trademark" nu de alta dar marile studiouri care detin drepturi de autor asupra acestor animatii au platit bani multi pentru realizarea lor, si vine un nea costel din 'Barlad' si urca munca acelor persoane si studiouri gratuit happy

| ariel13 a răspuns:

Pe net.

| sistar19 a răspuns:

Există un canal de Youtube care postează seriale animate vechi de pe jetix, fox kids RO, disney, cartoon network, minimax și se numește GPS TV RO.