| Saddelyx a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi filmul Wolf Creek 2? De descarcat sau vazut online...

5 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Online il gasesti aicea : http://www.filme9.com/2005/wolf-creek/

| NooS a răspuns (pentru CoL00SaL):

Ala e Wolf Creek, omul vrea Wolf Creek 2!

| NooS a răspuns:

Salut!
Uite aici ce zice:
Roadshow Films announced that it will release the sequel, Wolf Creek 2, on February 20, 2014 in Australia. Hopefully, a U.S. debut will follow shortly after that.

A fost lansat pe 20 februarie in Australia, in Romania nu este lansat inca!

| Saddelyx explică (pentru NooS):

Da,stiu...dar ma gandeam ca poate a aparut de atunci. Oricum mersi pentru raspuns...Acum macar stiu sigur ca nu il gasesc happy

| NooS a răspuns (pentru Saddelyx):

In cateva luni il vei putea vedea online pe net...