| Lex_Gabitsuu_1996 a întrebat:

Vreau si eu niste filme de genul negura cu supravietuitori care se baricadeaza intro casa magazin etc. de preferat cu zombi dar merg si celelalte si sa nu incepeti sa imi insirati o gramada de filme cu zombii si sa mai vreti si funda, sa contina exact cea ce vreau!

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Legion, nu este exact cu zombie, ci cu niste oameni infectati de ingeri cred.Dar se comporta ca niste zombie.

| Bοgdαη a răspuns:

SAlut!
Razboiul lumilor e un film asemanator cu ceea ce ai spus aici!
Bafta!

| Lex_Gabitsuu_1996 explică (pentru Bοgdαη):

L-am vazut deja de 2 ori