| Cireașăăăă a întrebat:

"Acum cateva zile eu si prietenul meu eram singuri in casa si ne-am gandit sa ne facem de cap. El a zis ca vrea sa-i fac ceva care sa-l doara, si asta am facut:am adus o oala cu capac automat plina cu apa clocotita. El si-a dat jos pantalonii, si-a bagat p. a acolo si am inchis capacul. El urla de zori si a lesinat, iarcand am desfacut capacul... supa de rosii era gata "

Provocareeee

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Saracu baiat, a ramas fara instrumentul muncii?hee hee da bine ca i-ai facut de mancarehee heehee hee

| βėan a răspuns:

He=]]Eu la V/E am uitat sa le zic ca-i provocarelaughing

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru βėan):

Asa si trebuie, nu mai are deloc farmec daca spui ca e provocare