| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu catelul meu. Cand il ating la ureche il doare ( in spatele urechii ) si uneori scutura din cap fiind evident ca il deranjeaza ceva. M-am uitat si nu e vorba de nici o capusa sau ceva de genul. Voi merge cu el la veterinar cand ajung acasa insa as vrea sa imi dati o parere. Cam ce credeti ca are? O fi ceva grav? sad

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Posibil sa nu-l doar, ci doar sa-l "gadile" oarecum. Nici tu nu cred ca suporti sa fi atinsa in unele parti ale corpului, si totusi nu te doare.laughing

| DenissaRoxana a răspuns:

Poate fi vorba de o infectie, chiar daca nu se vede la exterior, poate sa fie ceva in interior. Trebuie sa mergi la veterinar pentru un control.