| blackbird000 a întrebat:

Am un pisoias de doua saptamani si as vrea sa stiu cum as putea sa il invat sa faca la litiera sau e prea devreme? In orice caz mi-ar fi de mare ajutor niste sfaturi in legatura cu educatia pisoiului pentru mai incolo, de mare ajutor mi-ar fi experientele proprii cu pisoii.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| liliacALB a răspuns:

Impregneaza putin litiera cu... Apoi, cand face ceva (nr 1 sau 2) du-l imediat la litiera. Chiar baga-l cu nasul acolo de fiecare data. Te asigur ca se invata foarte repede. E mult mai greu cu un catel, dar la pisica merge usor! Bafta!

1 răspuns: