| Davyd2001 a întrebat:

Băi deci am fost la un chef în seara asta și când am plecat de acolo mi-a ieșit în față un pisoiaș mic, nu știu de unde a venit sau al cui este si afară ploua și mi s-a făcut milă de el, l -am luat din ploaie și l-am dus acasă, sunt cu el în brațe și l-a luat somnul. Nu știu ce să fac. Am o cutie mare unde vreau să îl pun, dar începe să plângă când il pun acolo și îmi e milă de el. Ce să fac? Ii pun puțină apă acolo în cutie și îl las acolo? O să se oprească din plâns?

2 răspunsuri:
| DeMicUnCălător a răspuns:

In prima seară așa fac, plăng.
Dă-i lapte

| catalingaloiu18 a răspuns:

Daca vrei sa se opreasca din plans, pune-i si-un somnifer in apa aia.