| VesnicRatacitore a întrebat:

stiti ca exista mancare de pisici doar cu legume si cereale. eu cred ca nici o pisica nu ar manca asta. *( credeti-ma stiu asta ). voi ce credeti. dc sar fabrica asemenea mancare?

Răspuns Câştigător
| Useeeer124124 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecarei pisici. Variaza de la una la alta. Si se fabrica pentru proteine si pentru energia de care pisica are nevoie.

2 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Daca tu ai incercat si nu ti-a placut, nu inseamna ca unei pisici nu ii va placea. Se fabrica in urma unor teste care arata ca unui consumator ii va placea produsul respectiv.

| hanzelik a răspuns:

Pisicul meu mananca, iar daca el nu mai vrea am caini nicio problema, nu ramane niciodata in farfurielaughing