| CarinaAnamaria a întrebat:

Unde as putea gasi trusa de qulling in Satu Mare?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Buna! este un magazin de specialitate in centru, pe Stefan cel Mare, sigur gasesti, au marfa variata! Aceasta este pagina lor de facebook, poate te ajuta cu ceva:)
https://www.facebook.com/CreativeHobbyShop
Sper ca te-am ajutat.Mult succes!

1 răspuns:
| euana05 a răspuns:

Sincera sa fiu nici nu stiu de ce vrei sa cumperi una cand o poti face acasa. Cumpara cateva foi colorate si da-le prin masina de facut taietei. Ca sa nu se impraatie fiecare "buchet" de fasii de o culoare, il poti lipi cu putin aracet la capat. Mai raman betele. Cumperi niste bete de frigarui si cu un cutit le crapi la un capat. Atat. Sau daca chiar vrei sa cumperi poti comanda de pe net( ex. Okazii). Sper ca te-am ajutat happy