| iliteo a întrebat:

Ce animale va plac? ce animal aveti sau ati avut?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Iubesc orice animal love struck
Dar fiindca stau la bloc nu pot avea o pisica sau un caine fiindca nu`mi place ca lasa par.Asa am un hamsterhee hee

20 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Imi plac animalele in general, dar ador cainii. Am un bichon havanez:X, o broscuta testoasa si un papagal.

| Larette a răspuns:

Well, eu am un caine, daca vrei sa vezi o poza(printre milioanele) in aici:
http://larettes.deviantart.com/gallery/#My-alaskan
Pozele sunt de la o luna pana acum, la 4 luni.

| Shinen a răspuns:

Imi plac foarte mult perusii. Am avut unul dar a fugit. Si acum am unul. Adica voi avea duminica viitoare.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi imi plac la nebunie caineii si caii:X, dar si delfinii.Am avut in hamsterhappy

| Roxata a răspuns:

Hmm...acasa am 2 motanei(Miţu si Misha) si 3 catei(Nero, Azorel, Laika). mi-ar placea sa am un animaluts cat de mic, de casa pe care sa-l pot giugiuli in fiecare zi cand vin de la scoala.Sa simt ca e numai si numai al meu.

April
| April a răspuns:

Toate animalele imi plac dar nu am decat un catel si o pisicuta.La tara am si gaini, un cocos si nenumarate vrabiute care se infig indraznete la mancarea gainilor. Fac si ele parte din
'recuzita"ograzii!

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

Am avut patru pisici pana acum. Din pacate toti au murit de tinerei pentru ca nu au tranversat regulamentarsad
Mi-ar placea sa am o pereche de papagalibig grin

| Sasha_3991 a răspuns:

Eu am un beagle, un yorkshire terrier un iepure si un shar-pai
Am avut o pisica tare dragalasa si un chiuaua.

| Roxxu13 a răspuns:

Caini in special bichonii...as vrea sa am anulhappy

| Căţeluşa_5424 a răspuns:

Eu ador cainii, lupi, pisicutele si tigrii. Am o pisicuta. Dar cred ca iubesc toate animalele caci toate sunt minunate si speciale in felul lor. Toate merita iubite si admirate.

| dannys a răspuns:

Pisicile eu si cainii sotul meu. Avem si cainii si pisicute.

| DeeDee28 a răspuns:

Eu am doi papagali galagiosi :X

imi place toate animalele dragutebatting eyelashes cateii si iepurasii sunt adorabili

| T!mea a răspuns:

Imi plac foarte mult catelusii chihuahua. am o pisica, un papagal, doi hamsteri si un caine; am multe animale happy. am avut si o broscuta testoasa dar a murit sad

| lilit a răspuns:

Imi plac aproximativ toate animalele.Preferatii mei au fost si raman in continuare cainii.Imi plac foarte mult si pisicile si iepurasii.In prezent am 3 caini:un beagle, o catelusa mix beagle cu fox terrier pe care atunci cand am cumparat-o credeam ca e beagle dar se pare ca am fost inselata(oricum nu conteaza, e fetita mea si o iubesc enorm)si un metis.Mai am 5 pisici:o persana(care traieste in casa) si 4 pisici in curte(din care doar una e de micuta a mea, restul sunt pisici de-ai vecinilor care s-au "mutat" la mine pentru ca eu ii hranesc si ii "dragalesc" happy toata ziua). Si acum de Paste am primit un iepuras alb super dragalas. A! Si pentru ca locuiesc la casa la tara mai am multe animale de "gospodarie" dar acestea nu sunt in "custodia" mea.In trecut am mai avut si alti 3 catei, pisicute, iepurasi si papagali care din pacate au muritsad. Tie ce animale iti plac?

| GabiCh93 a răspuns:

Imi plac mult cateii!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate animalele, in special pisicile, tigrii si leiihee hee. Am o pisica. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac toate animalele. Dar foarte mult imi plac cainii. Sunt intelegatori, destepti, in foarte multe momente sunt draguti.
Am un caine corcitura de Am-Staff cu Pit Bull. Chiar daca este acea rasa, este draguta si nu musca strainii, ci doar ii latra. Are 6 ani, culorile de capuccino cu frisca si o cheama Kaya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un cocker, 2 sticleti[au murit], un papagal si acum am un golden retriever

| sharky200 a răspuns:

Imi place tot ce misca si are viata...Eu in momentu asta am pesti si o pisica + un papagal... Dar imi plac : Cainii, Hamsterii, Veveritele, Purcelusi de guineea, Soparle, Serpi ( Am avut si o igoana dar me-a murit sad si am dat 400 lei pe ea ) etc