| Magistratul a întrebat:

Ce câini de rasa sunt la mare căutare? In afara de husky.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Labrador, bichon, rotweiller, nu stiu daca pichinezu se mai cauta asa mult da inainte stiu ca era plin de ei pe afara laughing)

| comyne a răspuns:

Golden retriever, buldogii si bisonii

P.S. Tin sa mentionez ca habar nu am cum se scrie numele lor.

| PuyaTimonel a răspuns:

Labrador, Rotweigel Ciobanesc German sau Caucazian etc.

| Alex1929386543 a răspuns:

Eu iti spun ca Golden Retriverii sunt o alegere excelentă. Nu doar ca sunt frumoși dar sunt blanzi și câini de pază grozavi; se atașează de familie mai ales de copii.

Buldogul Francez nu este recomandatmandat de ținut în casă sau apartamente fiindca are gaze? Si nu glumesc.

Ciobanescul German este un caine de paza grozav ce se atașează de stăpâni si membrii familiei.

Dacă intenționez sa iti iei un caine, informeaza-te cu privire la temperamentul fiecărei rase.