| DrugFree a întrebat:

Ce creatura mitologica ati vrea sa fiti ?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

As vrea sa fiu un elf sau un centaur, sau poate un inorog happy

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Amor.

Răspuns utilizator avertizat
April
| April a răspuns:

Una dintre Parce, si anume cea care toarce firul vietii fiecarui om; l-as toarce cat mai lung, pentru ca fiecare faptura omeneasca sa aiba timp sa se bucure de toate bucuriile si tristetile vietii.

| Klepto a răspuns:

Minotaur.
Avataje:
1.Am locuinta mea instant.
2. Daca vine Fiscul sa ceara bani, o sa primeasca niste coarne bine plasate.
3.Ca sa nu merg in oras si sa starnesc haos, as fi platit sa stau acasa.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Eu as vrea sa fiu un dinozaur ( o femeie dinozaur ). Funda?

| JeSa a răspuns:

Pasarea Phoenix. happy

| DanDannn a răspuns:

Eu as vrea sa fiu dragon. dar nahhhhh mai bine fantoma!

| Mus1k a răspuns:

As vrea sa fiu OM, si toti ar vrea sa fie oameni pentru ca in ziua de azi toate vietatile inclusiv fostul om sunt animale

| TheToxicNightmare a răspuns:

Varcolac

Răspuns utilizator avertizat
| Dudă a răspuns:

O brioşă uriaşă cu cap de cerber. lol