| sabin2766 a întrebat:

Ce sa aleg intre Labrador si Golden Retriever?

Răspuns Câştigător
| shineeshadow a răspuns:

Golden Retriever este un caine foarte bun si bland se intelege bine cu copii si poate sta impreajma lor.
deci cred ca Golden Retriever este perfect...

3 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Mie una imi plac mai mult Golden Retriever-ii, sunt foarte frumosi.
Daca inca nu te-ai decis eu zic sa citesti articolul asta si poate te hotarasti : http://www.animale.ro/......importante

Succes!

| Bris a răspuns:

Golden Retriever... e un caine caruia ii place apa, americamii folosesc acesti caini ca sa salveze oamenii din ape pentrca e un foarte bun inotator si vanator.

| amdr001 a răspuns:

Cred ca si labradorii sunt foarte buni, deoarece au blana putin mai scurta, sunt la fel de blanzi cu copiii, usor de dresat si este un insotitor minunat, unde in alte tari sunt folositi ori ca niste bone sau pentru oamenii care nu vad deci sunt foarte desteptiwinking