| norby_8572 a întrebat:

Cum se pot creste pesti cel mai simplu.Am auzit ca se poate sapa o groapa sa zicem de 3 metri latime si 2 adancime si se pune folie neagra.Alte variante aveti? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| L33thaLL a răspuns:

A spune asa, eu am avut 7 pesti mari si i-am tinut intr-o piscina din curte, poti sa-ti faci usor, sapa o groapa de 2 adancime 4 M latime si sai hranesti de maxim 3 ori pe zi, poate muri eu mi-am hranit pestii de 5 ori pe zi si miau murit dupa 3 zile

2 răspunsuri:
| L33thaLL a răspuns:

De fapt. mai natural e sa-i tii intr-un mic acvariu, ( bol), se dezvolta intr-un loc mic si rapid si in plus se invata cu locurile mici

| norby_8572 explică:

Este vorba de pesti mai mari de un kg ...ms oricum