| DildăuPaispe a întrebat:

Hamsterul meu are o problema de sanatate:are o umflatura pe picior, e acoperita de blana, e pe "interior", cum sa zic. Oricum nu e normal. Aveti idee ce poate fi? Trebuie sa-l duc la veterinar?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Mai intrebi?! Normal ca trebuie sa-l duci.Incearca si acum ca saracu poate il doare...nu avem de unde sa stim, daca nu imediat cum se termina sarbatorile te duci cu el undeva! Bafta!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Ar trebuii sa il duci la veterinar pentru ca nu stim despre ce poate fii vorba mai bine du-l la veterinar

| Kittynika a răspuns:

Logic ca trebuie sa-l duci la veterinar. daaang

| DildăuPaispe explică:

Am aflat ca e o boala de la organele genitale si ca o fac toti hamsterii la viata lor, si hamsterul meu a ajuns la varsta pe care trebuie sa o faca faca. E ca un fel de pojar in lumea hamsterilor, doar ca e o singura "buba" si e mare.Necesita o operatie mica, dar dupa sarbatori.Am si aflat...pana la urma...ca hamsterul meu e hamsterita! Pupici kiss

| friday a răspuns:

Saracul sad. Du-l la veterinar inaintede Craciun, sa rezolvi repede problema si sa se simta bine de sarbatori.

| Blondamea a răspuns:

Nu am nici o idee ce poate fi dar da du-l la veterinar poate ca nu e grav dar e mai bine sa fii sigura

| doinitza12 a răspuns:

Desiur.noi nu putem sa te ajutam pentru ca nu stim cu adevarat ce are

| Anim3FaNG1RL a răspuns:

Eu nu stiu ce ar putea fi dar mai bine l-ai duce la veterinar pentru a fi sigura