| MyhaXMaya a întrebat:

Iubiti animalele? daca da voi ce animale aveti in casa sau ce animale va doriti( in cazul in care nu aveti)?happy

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna.
iubesc animalele, in special catelusii ii adooor!
am un catel acasa, il cheama coditabatting eyelashes e un rasfatat.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pisicile imi plac dar nu imi permit din cauza serviciului sa am una in casa.

| bibiiiy a răspuns:

Iubesc animalele, in special cainii. am un catel.bichon frise, il cheama toto si are 5 luni.e ingerasu meu mic si e un nazdravan si mai face boacane dar eu tot il iert.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Da, eu le iubesc enorm happy Am un motanel negru din rasa Bombay.

| AtateaConditii a răspuns:

Dintodeauna le-am iubit.Am o pisica si un perus.happy amandoi sunt foarte incapatanati nu se lasa sa fie alintati.

| SongokuJR a răspuns:

Eu am avut 2 arici un iepure, 2 sticleti si cam atat. Mi-s dori sa am un leurolling on the floorsa o sperii pe baba cu javra de deasupralaughing

| deutSa a răspuns:

Da iubesc nimalele!

Am pisica si caine, am avut si iepurasi big grin

| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa love struck
Cine nu le-ar iubi?!

| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Raspunsul meu nu se afisase complet.
Am avut un porcusor de guineea care il chema Misy Pigly Oxi (stiu ca e lung dar mi s-a parut ok) care a murit la varsta de 9 ani sad iar acum am o chinchilla de 2 ani -Sisi- :X si mai am un caine :X.

| Pituc_Diana-maria_1994 a răspuns:

Am:pisici,caini,broscute testoase, iepurasi, pasarele si pesti happy