| ady123 a întrebat:

Orice as face pisica mea nu vrea sa faca nevoile in ladita cu nisip Cum fac sa isi faca nevioa in ladita cu nisip? Cand vad ca vrea sa isi faca nevoile o duc la ladita cu nisip si face in alta parte(bineinteles dupa ce plec eu crezand ca m-am inselat)

Răspuns Câştigător
| AleFizzy a răspuns:

Paii... cand vezi ca vrea sa isi faca nevoia, sa ma gandesc cum sa explic thinking
Apuca-i labutele din fata (doar sa nu o strangi) si.thinking da cu labutele ei in nisip ca si cum ar sapa un caine. Apoi, ramai si supravegheaz-o pana face acolo.
Fa asta de cateva ori pana se invata.
Ciuss.
Funda?