| NewTerminator a întrebat:

Intrebarea e mai mult pentru cei din slatina olt. Imi place mult sa pescuiesc, dar as dori sa incep sa pescuies si la lanseta, deoarece am pescuit doar la pluta.
Cei care mi-ar putea spune si mie cum sa imi fac montura la lanseta. Ce ace sa pun poate cosulet n stiu, si un magazin de unde sa cumpar ce imi recomandati.

Ms anticipat!

1 răspuns:
| missy3 a răspuns:

Buna eu sunt tot din slatina olt poti sa te duci la un magazin de pescuit sunt destule in slatina poti sa te duci acolo sa te interesezi.Bafta