| MrCaNaByS a întrebat:

Salut Azi 5.1.2012 este o zi foarte trista pentru mine. Am Pierdut un membru al familiei anume perusul meu. Imi aduc aminte cu lacrimi in ochi cand te-am adus acasa. O zi numai cu ochii pe tine am stat. Dupa 2-3 luni te-ai invatat cu mine. Te urcai pe capul meu, mancai odata cu mine, zburai prin casa, cantai. Si acum a Trebuit sa te duci! De Ce?

Nu Te Voi Uita Niciodata. Vei Ramane Mereu in inima mea Kiki!

Am Plans Ore In Sir Pentru Tine Kiki. Nu Te Voi Uita

In Memoria Perusului Meu Kiki!

3 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Serios?!

Răspuns utilizator avertizat
| anonimus19997 a răspuns:

Foarte frumos! imi inchipui ce simti!