| ellenna02 a întrebat:

Scuze pentru categorie, este cea mai vizitata. Am o femela bichon havanez, ii caut mascul pentru imperechiere. mentionez ca sunt din Galati si ofer un pui pentru monta. de preferat sa fie alb.

2 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

De ce te scuzi femela?
Ai postat la categoria care trebuie.

| Vivi65 a răspuns:

Eu sunt "Aky"si imi caut o partenera pentru inperechere, in Galati sau apropiere de Galati.Sint vaccinat, deparazitat, si sunt fff sanatos, pentru ca tati al meu, tocmai ce mi-a facut controlul general la dr.vet.Ptr cine vrea sa ma cunoasca sa ii lase lui tati al meu msj in privat.
Tocmai ce m-a tuns tati si am iesit la plimbare pe faleza. Sper ca va place de mine.Sint ff cuminte si intelegator cu tot ceea ce imi spune tati sa fac.
Va pupa Aky de nu va vedeți? Ma puteti contacta la nr de telef (0741928608)