| rafaell a întrebat:

Vreau sa adopt un bichon maltez am mai avut unul cine are si vrea sa il dea stau in Bucuresti daca nu dati spre adoptie dau 300lei mai mult nu

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Http://www.animale.ro/forum/showthread.php? 42409-Fetita-metis-bichon-spre-adoptie
Poti scrie si tu pe google -> adoptie bichoni Bucuresti si sa mai cauti pe acolo, ca site-uri am gasit destule.
Succes!

| cristiana1234 a răspuns:

Cumperi sau adopti?
Scuze, dar cand adopti, nu dai bani happy

| Taga_Elena_1959 a răspuns:

Draga,un bichon care sa traiasca costa 8-10 milioane, daca vrei sa moara ia de 3 milioane.