| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu YouTube-ul!
So, stiti si voi foarte bine ca la unele videoclipuri, designul YouTube-ului este schimbat, adica sunt mici addon-uri(modul: Normal/Slow/Faster de, de rulare a clipului ), problema mea este ca atunci cand dau de un video de tipul acesta, redarea clipului esti foarte lenta, extrem de lenta. Daca fac multi-tasking se aude in reluare GROAZNIC, ce sa mai zic ca daca pun in 720/1080p deja o ia razna rau de tot.
Nu stiu ce as putea sa fac, cand nu sunt videoclipuri de genu`nu am probleme cu redarea :-s
Ce as putea sa fac?big grin
Funda pentru cine ma ajuta :*

Răspuns Câştigător
| ijustine a răspuns:

YouTube e in continua schimbare si e foarte sucks chiar acum :-( totul e cu capul in jos

| anonim_4396 explică (pentru ijustine):

Frate te umplu de funde laughing rolling on the floor

1 răspuns: