| julliano a întrebat:

ATENTIE!
Pentru lamurirea tuturor in ce priveste notiunea de Expert TPU:
http://gabriella9.home.ro/
Nu am reusit sa postez aici probabil din cauza lungimii textului.

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

De apreciat ca ti ai dedicat din timpul tau sa scrii"ghidul expertului TPU"
sa stii ca sunt de acord cu ce ai scris tu pe acolo. asa ca cei care va doriti sa jungeti experti ia cu burta pe "ghidul expertului TPU"!

17 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Mai fratilor credeti ca statutul de expert va duce undeva? Nu, daca vreti il cedez eu, nu sint pe acest site pentru asa ceva cum o fac altii, vreau sa ajut cat mai multe persoane si raspunsurile mele sa fie cat mai eficiente.

| Flav a răspuns:

Eu am o prima nelamurire. Tu ai scris tot textul ala si facut statistici? Si inca ceva, daca tu, esti fata? happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu sunt expert de doua saptamani, daca vreti cedez titlul oricand, nu am intrat pe site pentru titlu ci pentru a raspunde celor ce au nevoie de noi.

cami
| cami a răspuns:

Hui.am stat aproape 7 minute sa citesc tot ce ai scris acolo. Sunt de acord! Toti cei ce depasesc 10% sa fie numiti experti! Dar cel ce trebuie sa faca lucrul asta... unde e?

| hândel a răspuns:

Desi nu-i intentia mea sa devin expert, e bine de stiut. Mult'am pentru. informatie.winking

HepHap
| HepHap a răspuns:

Draga autorule,

Conform explicatiilor tale, si eu trebuia sa fii fost facut demult expert, pentru ca si eu am avut (LA UN MOMENT DAT!), la inceputurile mele de TPU-ist (ce rezonanta pornografica, dar poate justa) un procentaj de peste 10%. Absurd! Expertii au nevoie de titulatura aia ca sa ramana pe site? Atunci sunt la fel de demagogi si de nenecesari ca si clasa politica din Romania. Hei, mersi, dar eu unul nu am nevoie de asemenea elite. Cum poate fi expert cineva imediat dupa ce si-a pus CV-ul pe site sau dupa o intensa activitate in care nu a facut altceva decat sa presare linkuri pe TPU? Si ce conteaza procentajul atunci cand tovarashii si prietenele se voteaza intre ei/intre ele? Pe TPU nu se premiaza in primul rand raspunsurile inteligente si documentate, ci simpatiile.
Iti multumesc ca mi-ai transmis importanta procentajului. Voi raspunde de azi cat mai mult si ineficient, aiurea si pe langa subiect, pentru a ma asigura ca nu ma voi trezi candva, peste noapte, ridicat la inutilul rang de expert.

Cu multe scarba,
Utilizatorul cu un babuin la avatar

| Psihoyounger a răspuns:

Da. Am inteles...

Psihoyounger

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Vai da nu stiu cand termin de citit aia?

| unbaiat a răspuns:

ATENTIE! Se debiteaza aiureli laughing
Vreti sa fiti experti? Simplu: trebuie sa aveti blog, sa „va axati" pe un domeniu (adica sa te propui tu expert pe un domeniu ) laughing, sa ai limboaca mare si rozalie, sa faci „bisericute", daca se poate sa ai puta si sa te rogi ca adm site-ului sa nu stie prea multe.Nu spun ca toti „expertii" nu ar avea calitati deosebite doar ca adm site-ului nu le au laughing
Mie unul nu-mi pasa dar ma intriga faptul ca Raluca nu intervine cu lamuriri(si nu doar aici)...

| pisika a răspuns:

Bine ca v-ati gasit o preocupare in aceasta vacanta tongue

fara suparare, dar daca nu va convine, leave the site. e totusi un subiect fierbinte, ce nu poate trece neobservat.
spor
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da? si te doare undeva ca esti experimentat? ia mai las-o moarta! pe viitor tanti sa nu te dai la mine, ca eu sunt foarte senibil! eu nu stiu daca asta este exemplu TPU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, si?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3.7... slabut. Bine ca nu'mi pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah, site-ul asta este de ajutor, de oferirea acestuia, nu de concurenta dintre experti. bun, ai raspuns bine, amunzant, inteligent, stupid sau oricum altceva... ceui care i-ai raspuns te-a ales ca raspuns castigator pentru ca i-a placut ce i-ai zis, nici decum ca sa te "suie" in frunte clasamentului. daca nu esti castigator... poate ti-ai exprimat o optiune in ceea ce priveste intrebarea.si cam atat.va certati ca si in povestea cu drobul de sare...scuzati exemplul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite si eu am multe raspunsuri care nici pana acum nu am declarat un castigator...sincer nu stiu pe care sa il aleg... faptul ca iti exprimi gandurile despre expertii TPU si nu iti convine ca ei sunt mai putini buni ca tine...aici chiar suna a lauda, pe fata...inganfare,lauda...locul tau nu e aici pe siteul asta.ar trebui sa ajuti, nu sa condamni si sa starnesti invidiisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte interesant, dar seful site-ului decide, poti sa calculezi si cu radical ca sefu face treaba pe acest site, nu noi.

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Wow...cat timp liber au unii!rolling on the floorrolling on the floor
Get a life!