| diaηα a întrebat:

Buna . Am nevoie de ajutor .
Cand aprind pc-ul imi apare : " Windows could not start because the following file is missing or corrupt : \WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM "
Bun . Ce e de facut ? : o3
Multumesc anticipat ♥ [Funda raspunsului care ma ajuta sa-l fac pe John >(pc-u:") sa mearga :* ]

Răspuns Câştigător
| Babylonul a răspuns:

Iti recomand sa iti schimbi windowsul laughing are o problema in sistem poate sa fie un virus da mai bine nu te complici poti sa pastrezi datele personale si sa schimbi windowsul si sa pui un anti-virus ca s-al protejezi pe,, johm,, happy john spune ca un anumit fisier din windows este corupt sau lipseste si din aceasta cauza john nu poate sa lanseze deschiderea windowsului laughing trimite detalii daca vrei sa te ajut cu mai multe happybafta cu johnwinking

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul!

| Joey95 a răspuns:

Clar, problema Windows. Reinstalezi Windows-ul (sau pui pe cineva sa te ajute daca nu stii)

http://www.videotutorial.ro/? p=425

E un tutorial foarte explicit si simplu, care iti explica pas cu pas ce trebuie facut pentru a reinstala Windows-ul!:)

| MrLevy97 a răspuns:

Instaleaza alt windows si daca vrei sa ramana ce ai in pc nu formata decat windowsul! bafta