| revelatia2003 a întrebat:

Buna seara tuturor utilizatorilor TPU.As vrea sa stiu care statie de metrou este mai apropiata de National Arena: Piata Iancului sau Piata Muncii? Caci imi doresc sa ma duc la meciul Steaua-Twente si, nefiind din Bucuresti, nu stiu ce varianta sa aleg.Va multumesc!

4 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Muncii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te...numa vezi sa iti iei vreo 2 pachete de servetele!laughing

| revelatia2003 explică (pentru anonim_4396):

Da, o sa iau un pachet de servetele, dar sa ma sterg cand o sa plang de bucurie happy Eu ma duc sa vad doar stadionul... Mi se indoaie de Steaua happy Dar ma fac si eu ca tin cu Steaua ca sa nu imi iau vreo bulanealarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat