| andreiivascu a întrebat:

va rog sa mi spuneti si mie ce ratb merge de la gara de nord la spitalul cantacuzino! va multumesc

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Piata Gemeni este reperul cel mai apropiat de spitalul "Cantacuzino"--- din piata, poti parcurge pe jos distanta pana la spital.In P-a Gemeni au statie atat troleibuz 79 cat si 86 care, ambele, au statii si la Gara de Nord.Pentru motivul ca site-ul RATB-ului nu este functional, nu stiu sa-ti spun daca ambele linii (79 si 86) fac tur/retur prin piata Gemeni. Poti intreba la casa de bilete RATAB(de la gara).

| mihai69 a răspuns:

133 Gara de Nord - Piața Spaniei (tur-retur).