| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta? nu stiu ce sa imi cumpar ipad 3 sau un laptop cu Intel core i7 si de ce? fundita:X mersi mult la toti.

2 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Laptop cu i7 claar.depinde ce ai si pentru ce vrei, dar daca nu as avea niciuna as alege laptopu cu siguranta

| liliacALB a răspuns:

Yoiii. Pai daca ai bani e mult mai bun laptopul. Sa nu-l iei prea mare (maxim 15 inci). Pentru ca e mult mai usor de manevrat, faci mai multe cu el decat pu ipadul. Parerea mea.