| Vanesa_Maria_1994 a întrebat:

Am facut un abonament la cosmote acum multi ani si nu l.am mai putut plati. Mi.a venit executare silita. Practic eu nu am nimic pe numele meu dar are mama mea, se intampla ceva cu casa dansei daca nu pot plati dauna respectiva? Tzin sa mentionez ca scrie" se vor executa persoana tertza daca eu nu am nmc"

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dar despre ce dauna vorbim aici?
Este un abonament de telefon, ce facturi atat de imense ai avut?

| Vanesa_Maria_1994 explică:

Este vorba de un prejudiciu de 4mii ron. Abonament telefon cosmote

| mihai69 a răspuns (pentru Vanesa_Maria_1994):

E ceva mai puțin de 1000 €. Nu ia nimeni o casă pentru atât - se va pune poprire pe salariu. Sau se vor executa câteva bunuri mobile, dacă are ceva care ar putea fi vândut să se obțină suma pentru care se cere executarea.