| nuconteazama a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine? de fiecare data cand aprind calculatoru imi apare pe desktop imagine neagra nu mai imi apare poza pe care am pus-o nu stie nimeni de ce si cum sa fac sa-mi ramana poza aia si dupa ce reaprind calculatorul?

Răspuns Câştigător
| cosmin2904 a răspuns:

Nu cumva iti apare ceva
cu genuine windows?

4 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

Se intampla asa de cele mai multe ori la windows 7 neoriginal. In orice caz e din cauza la windows, ca e piratat.

| nuconteazama explică:

Ba da cosmin asa imi apare cu genuine windows sti ce trebuie sa fac? eu am windows xp

| cosmin2904 a răspuns (pentru nuconteazama):

Stiu ce trebuie sa faci
da-mi add pe mess cosmin2904
si daca se rezolva sa-mi dai fundita ca sunt nou si duc lipsalaughing

| Aηdεεε a răspuns (pentru cosmin2904):

Trebuie cumva sa reinstalam windows`ul?happy