| grigor3 a întrebat:

Credeti in invazia extraterestra?

15 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca exista si daca ar fi nu cred ca ar avea de ce sa ne invadeze decat daca continua oameni de stiinta si astronauti sa ii bazaie

| Nemessys a răspuns:

Mmm nu.

Dar cred ca intr-o buna zi, daca ar veni extraterestrii la noi, am fi suficient de cretini cat sa-i rapim si sa facem diferite experimente pe ei sau in orice caz nu cred ca o sa-i primim cu bratele deschise. Mai bine zis cu sutele de mii de rachete happy. Si de aici nu o sa iasa ceva bun. happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Nu mai degrabă ne-ar răpi ei pe noi și ar face experimente? Întreb și eu.

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Poate nu o fi chiar atat de retardati ca noi. happy Poate traiesc in pace si au o alta educatie. Poate ei nici nu stiu ce ela razboi sau,, mai du-te-n... ' happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Nu or fi retardați, dar curioși ar fi sigur. Ar vrea sa afle din ce suntem alcătuiti și cum funcționăm. tongue

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si cand o sa vada ce mod de a trai, avem, o sa fie mirati intr-un mod neplacut. Sau placut in cazul in care la ei posibil sa fie razboaie.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Ce de scenarii facem aici laughing

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Hai sa facem un film cu extraterestii rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

straight face trebuie să îmi pregătesc de pe acum discursul pe care o sa îl țin la câștigarea Oscarului.

| Kaℓi a răspuns:

In invazie, nu. Era un banc, cea mai buna dovada ca exista viata inteligenta in cosmos e faptul ca nu ne cauta...

Dar in existenta extraterestrilor cred. E imposibil sa fim singuri, la vastitatea universului... e aproape o aroganta sa crezi ca suntem doar noi.

| CleanHeart a răspuns:

Nu
Nu cred in prostii de astea
Sunt foarte multe articole mincinoase
O seara faina!happy

| xGamerZ212 a răspuns:

Eu zic ca exista, dar acum nu neaparat sa ne invadeze, in cel mai rau caz daca vin in vizita la noi happy sa ii luam sa le facem ceva atunci ar iesi nasol.

| annempx a răspuns:

Eu cred si nu, adica nu sunt nici eu sigură despre ce sa cred in subiectul ăsta...

| UnAltAnonimCelebru a răspuns:

Eu cred in extraterestrii. Dar nu cred ca ne vor invada doar daca se vor mai duce astronauti pe planeta lor. big grin big grin

| Alex111111111111 a răspuns:

Nu cred în invazia extraterestră pentru că nu există dovezi care să indice acest lucru. Există doar presupuneri cum că ar fi extratereștri.