| Belgravistan a întrebat:

Crema autobronzantă ( de la Gerovital), de cate ori trebuie aplicată pe zi, până se obține rezultatul final dorit?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este asta de exemplu? https://comenzi.farmaciatei.ro/......al-p354104

scrie la instructiuni de folosire

Mod de utilizare:
Se aplica in strat uniform pe pielea curata (efectuati in prealabil o exfoliere pentru a evita aparitia petelor) şi intindeti prin masaj uşor. Evitati contactul cu ochii, buzele şi mucoasele (mucoasa bucala, eventuale leziuni ale pielii). Spalati mainile dupa aplicare sau folositi manuşi. Evitati contactul cu imbracamintea pana la absorbtia completa. Nu va spalati şi nu inotati la mai putin de o ora de la folosirea produsului. Pentru a va mentine culoarea, folositi produsul cu regularitate.

daca vrei si mai multe sa afli citeste recenziile userilor de aici : https://www.emag.ro/......DY90VSMBM/

| vatadezahar24 a răspuns:

Citește instrucțiunile de pe ambalaj!

| Pacesica a răspuns:

Crema autobronzantă Gerovital poate fi aplicată o dată pe zi conform instrucțiunilor de pe ambalaj, până când obții rezultatul dorit.