| MiauWoW a întrebat:

Hei TpU.
Cum pot sa-mi pun la numele public nume semne? Pentru ca, cand scriu acolo imi scrie: "Eroare
Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere
"! Ce fac?
Multumesc!

1 răspuns:
| ApofissPapaya a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti lasi numele tau, fara semne, iconite sau caractere ciudate. Plus ca o sa para foarte piti. Daca iti dau ei eroare, nu poti sa-ti pui astfel de caractere si gata. Numai bine! happy