| mw3 a întrebat:

SALL TPU, vreau sa stiu si eu mai multe detalii despre amazonUK.com! Cum cumperi,cand ajunge coletul, sunt de incredere? va rog vreau seriozitate daca nu ati mai comandat sau nu stiti despre ce este vorba nu va bagati va rog! FUNDA big grin

1 răspuns:
| CorinaD a răspuns:

Buna! Amazon functioneaza pe aceeasi baza ca si Okazii,caci site-ul romanesc este facut dupa acesta si dupa Ebay. Ideea este in felul urmator, depinde ce vrei sa cumperi, ce suma are acel lucru si cel mai important: peste cine dai. Mie mi s-a intamplat sa imi iau teapa si in Romania pe Okazii, daramite de pe site-uri din UK su USA. transportul costa destul de mult de obicei iar durata acestuia poate fii foarte lunga. Daca vrei ceva de ordin tehnologic, sa stii ca acea garantie a lor la noi nu e valabila. Spor la cumparaturi si sper sa nu dai de vreun tepar