| Anabellasos a întrebat:

TPU: A comandat careva pe aici de pe librarie.net?
Vreau sa dau comanda de niste carti si nu stiu daca sunt seriosi, nu prea stiu de fapt nici in ce consta aceasta seriozitate pentru ca nu m-a facut niciodata o comanda pe net.

Asa ca va rog, daca stiti vreau si eu detalii.

Funda![Va rog, chiar am nevoie]

P. S [nu stiu daca am nimerit bine categoria]

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Poti si prin curier si prin posta:] prin posta taxa e mai mica

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Normal ca sunt seriosi.E un magazin online, de carti, pe deasupra.Comanda ca sunt sigura ca vor ajunge si toate si repede.

| Nastia a răspuns:

Cred ca plata e ramburs.La primirea pachetului dai banii.simplu si usor

| BroascaCuElice a răspuns:

Am comandat si eu de aici 2 carti :]

da sunt seriosi

in vreo 4 zile mi.au si sosit cartilehee hee

| Ea12345 a răspuns:

Eu astept deja de 4 zile si nu au venit. Si am selectat posta romana ca mijloc de trimitere si m-am trezit cu telefon de la curier ca vine si n-a mai venit. Sa speram ca vor veni macar.

| Dope a răspuns:

'neata
eu am comandat de 6 ori de la librarie.net. eu am procedat asa :
am dat comanda

am asteptat sa vina laughing

si am luat pachetul de la posta
simplu. sunt ff seriosi de tot de la ei o sa comand. sunt exrem de multumita de ei. bafta, byee

| Anabellasos explică:

Si inca ceva: care este modalitatea de plata?
Prin posta, online sau prin curier?

| Andu_7395 a răspuns:

Sunt foarte seriosi, comanda fara emotii.